5. b in 5. c

Drage učenke, učenci in starši,

mineva prvi mesec, odkar so se zaprla šolska vrata. Upam, da lepo opravljate šolske obveznosti in da pri vsem skupaj najdete še dovolj časa zase in za svoje najbližje. Dnevi postajajo daljši in toplejši, upam, da jih čim več preživljate tudi zunaj v naravi, ki je zakladnica zdravja in pozitivne energije.

V preteklih tednih se je na naši spletni strani ustvarila zbirka mnogih idej za sproščeno in ustvarjalno preživljanje časa. Vabljeni, da pokukate vanjo!

Najbolj pa me zanima, kako se imate in kako preživljate te dni! Ker se že dolgo nismo videli, vas vabim, da mi pošljete kakšno svojo fotografijo na tanja.andder@guest.arnes.si. Vaše fotografije bom (če mi boste dovolili) sproti objavljala na tej spletni strani. Svojim sošolcem lahko pripišete tudi kakšno sporočilo ali pozdrav.

Vse dobro vam želim in upam, da se kmalu spet srečamo v živo v šoli!

Učiteljica Tanja
KAKO PREŽIVLJAMO ČAS DOMA:
Poglejte si, kako preživljamo čas doma …

ZABAVNA VELIKA NOČ

Kuhajmo za veliko noč

Ustvarjamo za veliko noč

Peš v Belo – svetovni dan zdravja

Očesna telovadba

Hrana za dušo

Sešijmo zaščitno masko

Prvi april!

Sprostimo se